קונטינרים להשכרה

על השירות:

קונטיינרים (או מכולות) משמשים בעיקר להובלה נוחה של סחורות ממדינה למדינה בדרך הים, באוניות משא המיועדות לנשיאת קונטיינרים. הקונטיינרים מיוצרים בכל העולם בשני גדלים: 20 רגל 06 מטרים) ו 40 רגל (12 מטר). רוחבן תמיד יהיה 2.44 מטר.

כמו כן, ישנם קונטיינרים שמתחברים למקור חשמלי והם נקראים מכולות קירור. מטרתם לשמור על טמפרטורה קבועה בתוך המכולה. למשל, מכולות שמובילות בשר בהקפאה והן שומרות על טמפרטורה של הקפאה עמוקה, מכולות קירור שמובילות ירקות פירות או פרחים שומרות על קירור המטען.

קונטיינרים להשכרה בגדלים שונים

קונטיינרים להשכרה מגיעים בגדלים של 20 רגל, של 40 רגל ולעיתים נוכל למצוא מכולה מקוצרת שנחצתה לשניים ואורכה הוא 10 רגל (3 מטרים). ישנם קונטיינרים שחיברו אותם לאורכם או לרוחבם כך שמתקבל שטח כפול שניתן לחלוקה לחדרי משרד או לחדרי מגורים.

מלבד לשימוש למגורים או למשרדים, קונטיינרים להשכרה משמשים לכל מטרה : אחסון, חדרי מנוחה לנהגים שפורקים סחורות במפעלים, חדרי הלבשה ואיפור לשחקנים בתנאי שטח כמו למשל בהופעות אאוט דור ועוד. בירידי מזון משתמשים בקונטיינרים של קירור בצורה ששומרת על המזון.

קונטיינרים להשכרה – האפשרויות השונות

הקונטיינרים להשכרה מותאמים לצרכים ולדרישות של הלקוח. ניתן להסב את דלתות הברזל שנמצאות בחזית הקונטיינר ולקבוע דלתות במרכז הקונטיינר. ניתן להתקין חלונות בקירות המכולה, להתקין בידוד, וגם תשתיות של חשמל ומים . בטיפול מקצועי ניתן להפוך את הקונטיינר לחלל נעים שייעודו מגורים או משרדים עד כי לא ניכר שמדובר בקונטיינר ששימושו הראשוני הוא להובלת סחורות בבטן האוניה.