מבנה יביל

על השירות:

מבנה יביל כשמו כן הוא, מבנה שניתן להובילו ממקום למקום. למבנים מסוג זה שימושים רבים לאנשים הנמצאים, גרים או עובדים לתקופת זמן כלשהי בשטח מסוים הרחק מביתם או משירותים שניתן למצוא בעיר, והם רוצים שתהיה להם את הנוחות אותה יש להם בעיר או במקום מסודר אחר. שירותים ומבנים כגון, בית מגורים, כיתת לימוד, בית כנסת, משרד, ממ”ד, שירותים ומקלחות ועוד.

סוגים של מבנה יביל ודרכי בנייתו

מבנה יביל יכול להיבנות ממספר חומרים ובמספר רמות גימור בהתאם לצורכי הלקוח. החל ממבנה פשוט ומהיר ביותר לייצור, שהוא מבנה יביל במכולה, ועד לצימר מפנק או בית מגורים של 120 מ”ר עם גג רעפים, מטבח מאובזר וחדרי שינה.

לבנות מבנה במכולה לוקח בין שבוע לשבועיים, בעוד שבניית מבנה יביל בגודל 120 מ”ר יכולה לקחת כחודשיים. רצפת המבנה בנויה בדרך כלל משילוב של כלונסאות פלדה עם בטון. קירותיו בנויים מלוחות מבודדים העשויים מחומרים שונים, בהתאם למבנה המיוצר. ביניהם חומרי פלדה, עץ, סגסוגות של חומרים מתקדמים ואלומיניום, כאשר משתמשים בחומרי בידוד כגון צמר סלעים ולוחות גבס. הגג בנוי בהתאם לרמת הגימור, בעזרת חומרים שונים כגון, רעפים, פלדה שטוחה, פלדה מוסתרת, פוליקרבונט, עץ ועוד.

מבנים יבילים מיועדים להתמודדות עם פגעי מזג אוויר ובנויים בצורה המעניקה להם חוזק ויציבות. יש לזכור שפעמים רבות הם יישארו במקום אליו הובלו למשך כל חייהם, ולכן יידמו למבנה קבע במידת האפשר.