השכרת מבנים ניידים לכל מטרה

על השירות:

עוז השכרת מבנים משתייכת למחלקת המבנים של קבוצת עוז. מדובר בחטיבה שעיסוקה הוא השכרת מבנים ניידים לכל מטרה. לצורך כך, עוז השכרת מבנים מחזיקה ומתחזקת מגוון נרחב של מבנים מסוגים שונים. היא מציעה מבנים זמניים וניידים אותם ניתן להציב לפרקי זמן משתנים במקומות שונים על פי הצרכים הספציפיים של הלקוח ועל פי עונות השנה.

מי יכול ליהנות משירותי החברה?

הלקוחות מגוונים כאשר חלקם אנשים פרטיים וחלקם חברות. חלק מהלקוחות הם אפילו זוגות שברוח הזמן מחליטים לערוך את חתונתם במקומות לא שגרתיים, דרך ירידים, תערוכות גדולות, אתרי בניה גדולים והופעות ענקיות מסוג ההופעות שנערכות בפארק הירקון או הופעות גדולות במצדה למשל.

מבנים ניידים להשכרה

החברה מציעה להשכרה משרדים זמניים ממוזגים לדוגמא משרדי מכירות באתרי בנייה, חוליות פיקוד קדמיות למשל, בתרגילים צבאיים , חדרי הלבשה לשחקנים או חדרי איפור בתיאטראות ובהופעות אאוט דור. השכרת תאי שירותים במקרים של הופעות גדולות, או אירועים ציבוריים גדולים.

שירות של השכרת חדרי שירותים הוא יעיל ונפוץ בהופעות באירועים רבי משתתפים וגם באתרי בניה שתשתיות עדיין לא קיימות בהם. מלבד השכרת חדרי שירותים ישנם גם חדרי מקלחות להשכרה.
עוז מציעה מבנים ניידים מקוררים במקרים של תערוכות וירידים הקשורים במזון.

המבנים הניידים מוצעים במגוון מחירים ובמגוון גדול של תצורות. ניתן לשכור את המבנים במצבם הנוכחי וניתן גם לשפצם ולהתאימם לצרכי ולדרישות הלקוח.