השכרת חדרי שירותים ניידים

על השירות:

השכרת חדרי שירותים ניידים היא הכרח המציאות במקרים של תערוכות, מופעים, אירועים שנערכים במקומות שלא הוכשרו לכך,טקסים, אתרי בניה, ירידים, פארקים, שמורות טבע. חדרי שירותים ניידים מתאימים למעשה בכל מקום שיש בו ציבור רחב ואין שם תאי שירותים נייחים וקבועים או במקרים שרוצים לתגבר את מספר תאי השירותים ולפזר אותם על פני שטח נרחב.

מהם חדרי שירותים ניידים יוקרתיים?

מדובר על שירותים כימיים ברמת פאר משתנה בהתאם לצרכי הלקוח, לתקציבו ולאפיון האירוע שבו הם מוצבם. תאי השירותים המפוארים הם ממוזגים, בעלי לובי נעים למראה. בנוסף, יש קרונות נפרדים לנשים ולגברים ובתאי השירותים ניתן למצוא כיורים ואסלות מחרס, משטחי שיש יוקרתיים, תאורה שקועה ריצוף וגימור איכותי. האווירה שנוצרת משדרת יוקרה וכבוד ללקוחות או לאורחים המשתמשים במתקנים.

חדרי שירותים ניידים בסיסיים

תא השירותים הבסיסי והזול ביותר הוא תא אחד אותו ניתן לשנע באמצעות טנדר או משאית קטנה ולהציב אותו בשטח בקלות רבה. הוא נותן מענה ופתרון לאירועים מצומצמים או צנועים. ניתן להציבו בבתי ספר באתרי בניה במחנות קיץ של בני נוער ועוד.

בכל המתקנים המיועדים להשכרת חדרי שירותים נמצא כיור לשטיפת הידיים, דיספנסר לנייר טואלט, נייר לניגוב ידיים, במפוארים הותקנו מיכל המפזר ריח טוב מראה ופינוקים נוספים.

כל הקונספט של השכרת חדרי שירותים ניידים או זמניים בנוי על חדרי שירותים שניתן לשנע ממקום למקום בקלות, ואשר אינם תלויים בתשתיות ובחיבור לרשת המים או לרשת הביוב. המים מופעלים באמצעות משאבה עצמאית. תא השירותים נפרד לחלוטין מתא הפסולת עובדה המבטיחה שימוש נעים פטור מריחות רעים ושימוש היגייני.