הובלת מבנים ניידים

על השירות:

מחלקת המבנים של עוז משא מציעה ללקוחות , לצד שירותי מכירת והשכרת מבנים ניידים גם את האפשרות להובלת מבנים ניידים ליעדם. מדובר בשיתוף פעולה לוגיסטי ובמתן מענה לצרכי הלקוח תחת אותה קורת גג – קבוצת עוז. היתרונות שהחברה המובילה , עוז משא, והחברה המשכירה עוז השכרת מבנים ניידים הם ששתי החברות “מדברות באותה שפה” ונושאות באחריות המשותפת לכל התהליך . שיתוף הפעולה מבטיח עמידה מדויקת בלוחות זמנים ושירות איכותי ללקוח.

כיצד הדבר מתבצע?

הובלת מבנים ניידים יכולה להיות מסובכת ומצריכה לעיתים ליווי משטרתי או ציוד ייעודי כמו מנופים בעלי כושר הרמה גבוה וכלי רכב גדולים. באמצעות צי של משאיות ומנופים חדישים ובעזרת כוח אדם מיומן ומקצועי עוז משא מספקת ללקוח שירותי הובלת ושירותי מנוף מגוונים: הנפה לגובה, הובלת מבנים ניידים, הובלת מכולות, הובלת מפעלים ועוד.

הובלת מבנים ניידים נעשית פעמים רבות בחלקים, כלומר מצריכה את פירוק המבנה והרכבתו בשטח. הצוות המיומן והמנוסה של עוז משא מטפל לא רק בהובלת המבנים לייעודם כי אם גם בהכשרת השטח להצבת המבנה ביסוסו בשטח, פילוס האתר וכמובן הקמת המבנים במיקום החדש, תוך הקפדה על סגירת ה”תפרים” בין הקירות.

מאחר ומדובר בעיסוק רציני, מורכב ולעיתים מסובך חשוב לפנות לחברה כמו קבוצת עוז שיש לה את כל האישורים וההיתרים שנדרשים מהעוסקים בסוג זה של עשייה. כולל היתרים להובלה, היתרים לתפעול הציוד וכיסוי ביטוחי למטען.